یو پی اس KSATR MP RT 6 KVA

یو پی اس KSATR MP RT 6 KVA

موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
6,100,000تومان
قیمت بدون مالیات: 6,100,000تومان
مدل کالا: MP RT 6 KVA

نمایش سریع

یو پی اس  KSATR Micro 2000عبارت Uninterruptible power supply به اختصار ups  نامیده میشودمنبع غذیه پایدار بین مصرف کننده و برق شهر یو پی اس قرار می گیرد تا در زمان قطع برق وظیفه روشن نگاه داشتن بار مصرفی را به عهده می گیرد و ضمنا از وارد شدن نوسانات ب...
+

یو پی اس  KSATR Micro 2000


عبارت Uninterruptible power supply به اختصار ups  نامیده میشود

منبع غذیه پایدار

بین مصرف کننده و برق شهر یو پی اس قرار می گیرد تا در زمان قطع برق وظیفه روشن نگاه داشتن بار مصرفی را به عهده می گیرد و ضمنا از وارد شدن نوسانات برق شهری به مصرف کننده جلو گیری می کند.

منبع تغذیه الکترونیکی و تعدادی باطری که برای ، تامین توان مورد نیاز انواع  بارهای الکتریکی  می باشد.

برای تجهیزات و مصرف کننده هایی که قطعی برق برای آنها بسیار مهم است و ممکن است به برای سیستم مشکل به وجود اورد و همچنین تجهیزات اندازه گیری و امثال انها که دارای دقت بالا و حساسیت زیادی هستند بهتر است از یو پی اس استفاده شود
.استفاده از این وسیله نه تنها باعث جلوگیری از قطع برق که باعث جلوگیری از سدمه دیدن وسایل شما در برار نوسانات و مشکلات شبکه خواهد شد..

کارکرد این دستگاه به این گونه است که بلافاصله بعد از قطع برق شهر یو پی اس از توان ذخیره شده در باطری ها استفاده گرده و اجازه نمی دهد بار مصرفی و یا همان تجهیز با اهمیت شما خاموش گردد.بسته به شرایط و مدت زمان قطع برق شهری در محلی که یو پی اس نصب می شود و میزان توان مصرفی دستگاه شما مقدار باطری بک آپ برای یوپی اس در نظر گرفته می شود،تا در زمان قطع برق بتواند دستگاه مصرف کننده ی شما را روشن نگاه دارد.
در گذشته یو پی اس ها تجهیزات گران قیمت به نظر می امدند ، اما امروزه با توجه به گران بودن تجهیزات الکترونیکی خاص و با عرضش بودن اطلاعات دیتا هزینه یو پی اس بسیار اندک و ناچیز نسبت به قیمت بار مصرفی می باشد .

در مدت زمانی که برق شهر وصل است یو پی اس باطری ها را شارژ نموده تا در زمان قطع برق بتوان از ذخیره باطری ها استفاده کرد . ضمنا خروجی برق باطری dc یا مستقیم می باشد و قسمتی از یو پی اس  به نام اینورتر وظیفه ی تبدیل برق باطری به خرجی متناوب را به عهده دارد . این توان اینورتر است که مشخص کننده ماکزیمم توان یو پی اس می باشد.پس ماکزیمم توان یو پی اس بر اساس ظرفیت اینورتر و مدت زمان کارکرد یو پی اس بر اساس میزان باطری بک آپ در نظر گرفته برای آن می باشد .

ضمنا یو پی اس ها برای جلوگیری از فاصد شدن باطری ها هر چند وقت یک بار به صورت اتوماتیک روی باطری ها سویچ می کنند تا باطری ها مقداری تخلیه شده و دوباره شارژ شوند.

ups های این شرکت از بهترین برند های معتبر می باشد

دارای یک سال گرانتی

10 سال خدمات پس از فروش می باشد


تماس مستقیم با کارشناس فروش 09120327762

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب