فایل آموزش نرم افزارpv syst طراحی سیستم خورشیدی

موجودی: در انبار
78,000تومان
قیمت بدون مالیات: 78,000تومان
مدل کالا: اموزش سیستم خورشیدی

نمایش سریع

فایل آموزش نرم افزارpv syst طراحی سیستم خورشیدیفایل الکترونیکی آموزش نرم افزار در هفت جلسه همراه با کتاب الکترونیکی 60 صفحه انرژی خورشیدی.شما می خواهید یک سیستم خورشیدی داشته باشد و یا برای کسی نصب کنید.چگونه می توانید مناسبترین سیستم را انتخاب نمایی...
+

فایل آموزش نرم افزارpv syst طراحی سیستم خورشیدی

فایل الکترونیکی آموزش نرم افزار در هفت جلسه همراه با کتاب الکترونیکی 60 صفحه انرژی خورشیدی.

شما می خواهید یک سیستم خورشیدی داشته باشد و یا برای کسی نصب کنید.چگونه می توانید مناسبترین سیستم را انتخاب نمایید و سپس آن را نصب کنید.در این پکیج آموزشی ما به شما خواهیم گفت.اگر هم می خواهید کسب و کار انرژی خورشیدی داشته باشید با این آموزش به توانایی و دانش خوبی دست پیدا کنید و در پکیج پیشرفته ان را کامل نمایید.

برای خرید یک سیستم خورشیدی چند صد هزار تومانی و یا چند میلیون تومانی به یک اطلاعات اولیه نیاز دارید.

این فایل که بعد از خرید برای شما ارسال می شود .شما با دیدن فایل تصویری و مطالعه فایل متن این پکیج میتوانید یک سیستم خورشیدی برای خود نصب نمایید و همچنین به عنوان یک محاسب سیستم خورشیدی و مجری یک شغل جدید و پر طرفدار را برای خود ایجاد نمایید.

دقت داشته باشید که با توجه به کمبود آب ، کمبود و اتمام سوخت های فسیلی سیستم های خورشیدی جایگاه خوبی در جهان و ایران دارد. یکی از مشاغل پر درآمد و با اینده بسیار خوب می باشد.

در این فایل در مورد انواع پنل خورشیدی،طریقه نصب پنل خورشیدی،اینورتر و دیگر تجهیزات اموزش می بینید. همچنین نحوه محاسبه میزان پنل،نوع شارژکنترلر،اینورتر و میزان باطری توضیح داده شده است.در سیستم های اف گرید.


شما با داشتن این فایل اموزشی میتوانید سیستم های خورشیدی را طراحی نموده و کسب کار جدید و بازار خوبی را در اینده برای خود رقم بزنید.

قیمت این محصول بسیار مناسب انتخاب شده تا شما بتوانید از خدمات ما استفاده نمایید .


پکیج شامل یک فایل صوتی می باشد.همراه آن یک کتاب 50 صفحه و یک فایل تصویری آموزش نرم افزار ارسال می گردد.

جهت اطلاع و مشاوره با این آی دی در تلگرام در ارتباط باشید @solaradmin2


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب