آموزش نصب پنل خورشیدی (پیشرفته)

موجودی: در انبار
198,000تومان
قیمت بدون مالیات: 198,000تومان
مدل کالا: اموزش سیستم خورشیدی

نمایش سریع

فایل آموزشی نصب سیستم خورشیدی و انواع سیستم خورشیدی (پیشرفته)فایل تصویری آموزشی 7 ساعت.طراحی سیستم خورشیدی.استاندارد ها.انواع تجهیزات و کاربرد.عیب یابی سیستم سولاربرای کسانی که می خواهند نصب پنل خورشیدی را بصورت حرفه ای انجام دهند.شما می خواهید یک سی...
+

فایل آموزشی نصب سیستم خورشیدی و انواع سیستم خورشیدی (پیشرفته)

فایل تصویری آموزشی 7 ساعت.

طراحی سیستم خورشیدی.استاندارد ها.انواع تجهیزات و کاربرد.عیب یابی سیستم سولار

برای کسانی که می خواهند نصب پنل خورشیدی را بصورت حرفه ای انجام دهند.

شما می خواهید یک سیستم خورشیدی داشته باشد و یا برای کسی نصب کنید.چگونه می توانید مناسبترین سیستم را انتخاب نمایید و سپس آن را نصب کنید.در این پکیج آموزشی ما به شما خواهیم گفت.اگر هم می خواهید کسب و کار انرژی خورشیدی داشته باشید با این آموزش به توانایی و دانش خوبی دست پیدا کنید و در پکیج پیشرفته ان را کامل نمایید.

برای خرید یک سیستم خورشیدی چند صد هزار تومانی و یا چند میلیون تومانی به یک اطلاعات اولیه نیاز دارید.

این فایل که بعد از خرید برای شما ارسال می شود .شما با دیدن فایل تصویری و مطالعه فایل متن این پکیج میتوانید یک سیستم خورشیدی برای خود نصب نمایید و همچنین به عنوان یک محاسب سیستم خورشیدی و مجری یک شغل جدید و پر طرفدار را برای خود ایجاد نمایید.

دقت داشته باشید که با توجه به کمبود آب ، کمبود و اتمام سوخت های فسیلی سیستم های خورشیدی جایگاه خوبی در جهان و ایران دارد. یکی از مشاغل پر درآمد و با اینده بسیار خوب می باشد.

در این فایل در مورد انواع پنل خورشیدی،طریقه نصب پنل خورشیدی،اینورتر و دیگر تجهیزات اموزش می بینید. همچنین نحوه محاسبه میزان پنل،نوع شارژکنترلر،اینورتر و میزان باطری توضیح داده شده است.در سیستم های اف گرید.


شما با داشتن این فایل اموزشی میتوانید سیستم های خورشیدی را طراحی نموده و کسب کار جدید و بازار خوبی را در اینده برای خود رقم بزنید.

قیمت این محصول بسیار مناسب انتخاب شده تا شما بتوانید از خدمات ما استفاده نمایید .


پکیج شامل یک فایل تصویری کامل معرفی تجهیزات،نصب و یک فایل صوتی می باشد.فایل آموزشی نرم افزار pv syst در هفت جلسه.همچنین همراه آن یک کتاب الکترونیکی50 صفحه و یک فایل تصویری آموزش نرم افزار ارسال می گردد.

جهت اطلاع و مشاوره با این آی دی در تلگرام در ارتباط باشید @solaradmin2


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب