شما در این قسمت می توانید فایل های آموزشی در زمینه سیستم های خورشیدی ، اتوماسیون صنعتی و دیگر گرایش های برق را دریافت کنید.

همچنین می توانید در دوره های آموزشی که برگذار می گردد نیز شرکت کنید.

جهت اطلاع از دوره های آموزشی می توانید با شماره 09120327762 تماس حاصل فرمایید . همچنین جهت خرید فایل های آموزشی در هر کدام از گرایش ها اقدام نمایید.

این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین مطالب آموزشی را ارایه نماید.

آموزش نصب پنل خورشیدی (پیشرفته)

198,000تومان قیمت بدون مالیات: 198,000تومان

فایل آموزشی نصب سیستم خورشیدی و انواع سیستم خورشیدی (پیشرفته)فایل تصویری آموزشی 7 ساعت.طراحی سیستم خورشیدی.استاندارد ها.انواع تجهیزات و کاربرد.عیب یابی سیستم سولاربرای کسانی که می خواهند نصب پنل خورشی..

فایل آموزش نرم افزارpv syst طراحی سیستم خورشیدی

78,000تومان قیمت بدون مالیات: 78,000تومان

فایل آموزش نرم افزارpv syst طراحی سیستم خورشیدیفایل الکترونیکی آموزش نرم افزار در هفت جلسه همراه با کتاب الکترونیکی 60 صفحه انرژی خورشیدی.شما می خواهید یک سیستم خورشیدی داشته باشد و یا برای کسی نصب کن..

فایل آموزشی نصب سیستم خورشیدی و انواع سیستم خورشیدی مقدماتی1

58,000تومان قیمت بدون مالیات: 58,000تومان

فایل آموزشی نصب سیستم خورشیدی و انواع سیستم خورشیدیشما می خواهید یک سیستم خورشیدی داشته باشد و یا برای کسی نصب کنید.چگونه می توانید مناسبترین سیستم را انتخاب نمایید و سپس آن را نصب کنید.در این پکیج آم..

فایل تصویری آموزش محاسبه گرمایش خورشیدی با نرم افزار

38,000تومان قیمت بدون مالیات: 38,000تومان

فایل تصویری آموزش محاسبه گرمایش خورشیدی با نرم افزاردر این فایل که بعد از خرید برای شما ارسال می شود در مورد انواع سیستم های خورشیدی و نحوه محاسبه  سیستم های گرمایش خورشیدی توضیح داده شده است.شما..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)